Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Term
gl: Termo

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: queue
gl: cola

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
