Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Term
is: Hugtak

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Storage
is: Geymsla

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
