Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
