Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Term
lt: Terminas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Storage
lt: Saugykla

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
