Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
