Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
