Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Normal
ne: साधारण

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
