Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
