Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Term
pl: Termin

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Storage
pl: Magazyn

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: queue
pl: kolejka

en: Enabled, title
pl: Włączone, tytuł

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Limit to vocabulary
pl: Ogranicz do słownika
