Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم
