Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Term
ro: Termen

en: Overridden
ro: Suprascrisă

en: Storage
ro: Depozitare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Limit to vocabulary
ro: Limitat la clasificarea
