Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම
