Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri
