Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Term
uk: Термін

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Storage
uk: Сховище

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Taxonomy queue
uk: Черга таксономії

en: queue
uk: черга

en: Enabled, title
uk: Увімкнено, назва

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Limit to vocabulary
uk: Обмеження словника
