Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Term
be: Тэрмін

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Machine name
be: Машынная назва

en: queue
be: чарга
