Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Term
ca: Terme

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine Name
ca: Nom màquina
