Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Storage
da: Lagring

en: Machine name
da: Internt navn

en: Taxonomy queue
da: Taksonomi-kø

en: queue
da: kø

en: Enabled, title
da: Aktiveret, titel

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Limit to vocabulary
da: Begræns til ordforråd
