Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: List
de: Liste

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Term
de: Begriff

en: Overridden
de: Übersteuert

en: Global Settings
de: Globale Einstellungen

en: Storage
de: Speicher

en: Machine name
de: Systemname

en: Edit Terms
de: Brgriffe bearbeiten

en: Add Term
de: Neuer Begriff

en: queue
de: untergeordnete Sortierliste

en: Enabled, title
de: Aktiviert, Titel

en: Machine Name
de: Systemname

en: queues
de: Sortierlisten

en: Limit to vocabulary
de: Auf Vokabular beschränken
