Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Term
el: Όρος

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
