Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo
