Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Term
et: Termin

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Storage
et: Ladu

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: queue
et: järjekord

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Limit to vocabulary
et: Piira sõnastikuga
