Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Term
eu: Termino

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: queue
eu: ilara
