Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Term
hu: Kifejezés

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Normal
hu: Általános

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Storage
hu: Tárolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Edit Terms
hu: Kifejezések szerkesztése

en: The term identifier
hu: A kifejezés azonosítója

en: Creates ordered lists of Taxonomy Terms
hu: Rendezett lista készítése a taxonómiakifejezésekből

en: Enabled, title
hu: Engedélyezett, cím

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Limit to vocabulary
hu: Korlátozás szótárra
