Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Term
id: Istilah

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: Limit to vocabulary
id: Batasi kosakata
