Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Term
oc: Tèrme

en: Overridden
oc: Espotit

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Enabled, title
oc: Activadas, títol

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
