Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Term
ru: Термин

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Normal
ru: Нормальный

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Storage
ru: Хранилище

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Taxonomy queue
ru: Очередь таксономии

en: queue
ru: список

en: Enabled, title
ru: Включено, заголовок

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Limit to vocabulary
ru: Ограничение словаря
