Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Normal
te: సాధారణ
