Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Term
az: Termin

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Machine name
az: Maşın adı
