Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име
