Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Enabled, title
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཟིན། ཁ་བྱང

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
