Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Term
es: Término

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Storage
es: Almacenamiento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Enabled, title
es: Activado, título

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Limit to vocabulary
es: Limitar al vocabulario
