Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Term
fi: Termi

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Normal
fi: Normaali

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Storage
fi: Tallennus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Taxonomy queue
fi: Luokittelujono

en: queue
fi: jono

en: Enabled, title
fi: Käytössä, otsikko

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Limit to vocabulary
fi: Rajoita sanastoon
