Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Term
hr: Pojam

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: Storage
hr: Spremnik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
