Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Term
it: Termine

en: Overridden
it: Variato manualmente

en: Normal
it: Normale

en: Storage
it: Archiviazione

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: Limit to vocabulary
it: Limita al vocabolario
