Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი
