Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव
