Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Term
sk: Termín

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Machine Name
sk: Strojový názov
