Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име
