Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Term
tr: Terim

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Enabled, title
tr: Etkin, başlık

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Limit to vocabulary
tr: Sözlükle sınırla
