Term Queue (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Normal
ur: عمومی
