Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Term
fr: Terme

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Storage
fr: Stockage

en: Machine name
fr: Nom système

en: Edit Queue
fr: Modifier la file d'attente

en: Taxonomy queue
fr: File de taxonomie

en: queue
fr: file d'attente

en: Enabled, title
fr: Activées, titre

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Limit to vocabulary
fr: Limiter au vocabulaire
