Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Term
he: סיווג

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Storage
he: אחסון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Machine Name
he: שם מכונה
