Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Term
ja: ターム

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Normal
ja: ノーマル

en: Storage
ja: ストレージ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Limit to vocabulary
ja: ボキャブラリーの制限
