Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Normal
nl: Normaal

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Storage
nl: Opslag

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Limit to vocabulary
nl: Beperken tot woordenlijst
