Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Term
pt: Termo

en: Overridden
pt: Substituído

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Machine Name
pt: Nome de máquina
