Term Queue (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Storage
sv: Lagring

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Enabled, title
sv: Aktiverad, titel

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Limit to vocabulary
sv: Begränsa till vokabulär
