Term Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
