Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: none
be: няма

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Autocomplete taxonomy
be: Аўтазапаўняльная таксанамія

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
