Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: none
cy: dim

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Autocomplete taxonomy
cy: Tacsonomeg wedi ei gwblhau yn awtomatig

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Displays the fields with an optional template.
cy: Yn dangos y meysydd gyda phatrymlun dewisol.

en: Inline fields
cy: Meysydd mewn llinell
