Taxonomy Term Reference Filter by Views (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: none
eo: neniu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj
